teisipäev, 24. september 2013

10. oktoobril 2013 toimub viies Raplamaa ettevõtluspäev.

Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus korraldab järjekorras  viiendat ettevõtluspäeva eesmärgiga julgustada maapiirkondades elavaid inimesi tegelema ettevõtlusega, tunnustada ja väärtustada ettevõtjaid ning ettevõtlikku elustiili ning pakkuda ettevõtjatele või ettevõtlushuvilistele uut ja kasulikku infot.
 2013. aasta ettevõtluspäeva läbiv teema on „ideest ettevõtluseni“, mille raames saavad osalejad võimaluse leida uusi ideid, innustuda kohalike ettevõtjate edulugudest, õppida põnevates töötubades  ning küsida nõu oma valdkonna praktikutelt ja  ekspertidelt.
 Ettevõtluspäev toimub sellel aastal esmakordselt Märjamaal, täpsemalt Märjamaa Valla Raamatukogus, kell 10.00-16.30. Täpne päevakava ja registreerimine toimub: http://www.eas.ee/ettevotluspaev.
 Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse ettevõtluskonsultant ja ettevõtluspäeva projektijuht Triin Jakk usub, et selliseid  inspireerivaid ja harivaid kokkusaamisi on alustavatele ettevõtjatele vaja eeskätt julgustuse saamiseks uute ideede realiseerimisel, samuti kontaktvõrgustiku rikastamiseks.
 Ettevõtluspäeva korraldamine on rahvusvaheline suurlinnade traditsioon, mida hakati tähistama suuremates Euroopa linnades juba 2003. aastal, mil ettevõtluspäevad toimusid ühenduse Eurocities projektina Barcelonas, Stockholmis, Brüsselis, Helsingis, Berliinis ja Liverpoolis.
 Raplamaa ettevõtluspäeva korraldamist rahastab EAS Euroopa Liidu Sotsiaalfondist. Ettevõtluspäeva toimumisele on õla alla pannud Eesti Töötukassa ning Raplamaa Partnerluskogu MTÜ.

Lisainfo: www.raek.ee